Firma

 

SPRÁVA APARTMANOVÝCH DOMOV A HOTELOV

TOP Správa, s.r.o - vznikla k 1.8.2007 na Donovaloch pre vedenie služieb a správy hotelu ŠPORT a apartmanových domov okolí hotela ŠPORT Hotel. V súčasnosti je to mladá a dynamická spoločnosť, ktorá sa zaoberá komplexnou správou apartmánových domov, hotelov, bytových domov, hospodárských objektov a parkov. Špeciálne zameranie je na apartmanové domy a hotelové komplexy. V dnešnej dobe zabezpečujeme správu 28 apartmanových domov v celkovej hodnote 12 mil. €, hotelovo apartmánový komplex v celkovej hodnote 30 mil. €, správu ciest a komunikácii v hodnote 1 mil. €, správa a údržba parkov a travnatých plôch v celkovej hodnote 2 mil €.

TOP Spáva, sro ponúka svojím klientom komplexnosť služieb podľa špecifikácie a požiadaviek klienta, flexibilnú a transparentnú správu nehnuteľnosti.

SPRÁVA DOMOV

TOP Správa poskytuje komplexnú správu apartmánových domov a hotelových komplexov na Donovaloch a blízkom okolí. Sme schopný tieto služby poskytovať v okruhu 60 km. TOP Správa je prehľadná, flexibilná a prístupná požiadavkám majiteľom nehnuteľností.

 

KOMUNIKÁCIA

 

infolinka3

  web01  

manager3

INFOLINKA
Je riešená hotovosným telefónom 24 hodím denne k dispozícii.

  INTERNETOVÝ PORTÁL
Internetová stránka, pre klientov
TOP Správy, obsahuje všetkú dokumentáciu k správe.
  PROJEKTOVÝ MANAŽÉR
Riadí všetky činnosti spojené so správou.

 

ROČNÉ VYÚČTOVANIE

TOP Správa zabezpečuje všetky potrebné údaje pre ročné vyúčtovanie, mesačné, alebo okamžitú požiadavku klienta o spotrebe médii v jeho nehnuteľnosti. Pre prehľadné a presné vyúčtovanie spolupracuje TOP Správa s profesionálnou účtovno poradenskou - právnou firmou.